Pronájem obřadních prostor

Nabízíme pronájem malovaného sálu a s ním souvisejících prostor (např. hodovní síně, kuchyně, kabinetu nevěsty, ...) ke svatebním obřadům či jiným slavnostním událostem. S využitím cateringových služeb zde můžete pořádat i svatební hostiny. Kapacita sálu je 60 osob, kapacita hodovní síně je 30 osob. Přestože je Kvítkův Dvůr vzdálen jen 600m od Zámecké zahrady a maximálně 2km od historického centra města, je dobře izolován od turistického ruchu a poskytuje naprostou svobodu v jeho užívání a pořádání doprovodných programů. Areál dvora spolu se Zámeckou zahradou nabízí krásné kulisy nejen pro svatební forgrafie.  Kvítkův Dvůr má také dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky, či svatební hosty. Mezi doplňkovými službami Vám můžeme nabídnout: hudební doprovod na varhany, využití nádvoří a zahrad Kvítkova Dvora, pronájem slavnostní výbavy pro stolování (nádobí, příbory, ubrusy, atd.), zajištění cateringu, zajištění starosvata (organizátora zábavy a baviče), zajištění květinové výzdoby a další služby dle domluvy.

Prohlídky zámeckých prostor Kvítkova Dvora

V pracovní dny (kromě čtvrtka) od 17:15 (a 19:00 nutná telefonická rezervace) a o víkendech od 14:00 a 15:30 (případně v jiném čase po telefonické domluvě) probíhají skupinové i individuální komentované prohlídky zámeckého statku Kvítkův Dvůr. Prohlídka se zaměřuje na historii, architekturu, uměleckou výzdobu a mnoho velkých i malých zajímavostí Kvítkova Dvora. Součastí je také ukázka jedinečné akustiky malovaného sálu, při které Vám průvodce zahraje na varhany. Využitím této nabídky podpoříte obnovu historické památky Kvítkova Dvora.

Pronájmy zámeckých prostor k dětským oslavám

Nabízíme pronájmy zámeckých prostor k pořádání dětských a rodinných oslav- např. narozenin a svátku. K umocnění atmosféry vašim dětem rádi zapůjčíme kostýmy princů a princezen.    

Zprostředkování prostor k ubytování

V případě zájmu můžeme zprostředkovat ubytování pro svatebčany a jiné zájemce a to za velmi výhodných podmínek. 17 osob lze ubytovat v těsné blízkosti Kvítkova Dvora, další osoby lze ubytovat v nedalekém penzionu se zajištěným odvozem (cca 5 minut). Využitím této nabídky podpoříte obnovu historické památky Kvítkova Dvora.