Pronájem obřadních prostor

Nabízíme pronájem malovaného sálu a s ním souvisejících prostor ke svatebním obřadům či jiným slavnostním událostem. S využitím cateringových služeb zde můžete pořádat i svatební hostiny. Kapacita sálu je 60 osob. Přestože je Kvítkův Dvůr vzdálen jen 600m od Zámecké zahrady a maximálně 2km od historického centra města, je dobře izolován od turistického ruchu a poskytuje naprostou svobodu v jeho užívání a pořádání doprovodných programů. Areál dvora spolu se Zámeckou zahradou nabízí krásné kulisy nejen pro svatební forgrafie.  Kvítkův Dvůr má také dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky, či svatební hosty. Výtěžek z pronájmů bude použit na obnovu této historické památky. 

Prohlídky zámeckých prostor Kvítkova Dvora

Po telefonické domluvě je možné objednat skupinové i individuální komentované prohlídky zámeckého statku Kvítkův Dvůr. Prohlídka se zaměřuje na historii, architekturu, uměleckou výzdobu a mnoho velkých i malých zajímavostí  Kvítkova Dvora. Výtěžek z prohlídek bude použit na obnovu této historické památky.

Zprostředkování prostor k ubytování

V případě zájmu můžeme zprostředkovat ubytování pro svatebčany a jiné zájemce a to za velmi výhodných podmínek. Maximální kapacita ubytování je 15 osob, závisí však na aktuální obsazenosti ubytovatele. Využitím této nabídky podpoříte obnovu historické památky Kvítkova Dvora.